SRAM, DUB PF89/PF92, Press Fit BB, BB92, Spindle: 28.99mm, Width: 92mm, Diameter: 41mm
In stock: 3 available
Quantity:
1
Add More
Add to Bag
Go to Checkout
Save this product for later
Favorite
Favorited
View Favorites
Share this product with your friends
Share
Share
Pin it